Descoperă categoriile noastre
Casti audio
Periferice si accesorii IT
Baterii Acumulatori & Incarcatoare
Baterii portabile
Camere WEB
Boxe
Mouse
Mouse PAD
Produse de curatare IT
Surse alimentare
Surse UPS
Tastaturi
Suporturi TV
Prize si prelungitoare
Hub USB
Cabluri video
Console & Jocuri
Suporturi Monitor
Suport PC
Suport Tableta
Kit mouse tastatura
Accesorii UPS-uri
Periferice Diverse
Baterii UPS
Trust casti cu micrf. GXT 498 Forta PS5 "TR-24715"
TR-24715
218,11 lei
Stoc depozit
Termen de livrare: 4 zile
Trust GXT 498 Forta, Prin cablu, Gaming, 20 - 20000 Hz, 253 g, Căști, Negru
Trust GXT 498 Forta. Tipul de produs: Căști. Tehnologia de conectare: Prin cablu. Utilizare recomandată: Gaming. Frecvenţa castilor: 20 - 20000 Hz. Lungime cablu: 1,2 m. Greutate: 253 g. Culoarea produsului: Negru
| Performanță | |
| Tipul de produs | Căști |
| Tip de utilizare/purtare | Bandă de fixare pe cap |
| Utilizare recomandată | Gaming |
| Tip de căști | Stereofonic |
| Culoarea produsului | Negru |
| Taste de operare | Mute, Volum+, Volume - |
| Control volum | Prin rotație |
| Tip unitate de control | On-ear control unit |
| Tipul de control | Butoane, Prin rotație |
| Lungime cablu | 1,2 m |
| Cablu color | Negru |
| Material carcasă | Acrilonitril-butadien-stiren (ABS) |
| Produse compatibile | PlayStation 4, PlayStation 4 Original, PlayStation 4 Pro, PlayStation 4 Slim, PlayStation 5, PlayStation 5 Digital |
| Conexiune | |
| Tehnologia de conectare | Prin cablu |
| Conector 3,5 mm | Da |
| Bluetooth | Nu |
| Căşti | |
| Cuplare la ureche | Circumaurale |
| Sistem acustic | Închis |
| Frecvenţa castilor | 20 - 20000 Hz |
| Impedanta | 32 Ω |
| Sensibilitatea Headphone | 90 dB |
| Tip magnet | Neodim |
| Număr de drivere | 2 |
| THD, distorsiune armonică totală | 1% |
| Microfon | |
| Tip microfon | Microfon tip boom |
| Frecvenţa Microphone | 100 - 17000 Hz |
| Numarul de microfoane | 1 |
| Microfon silenţios | Da |
| Sustenabilitate | |
| Compatibil cu măsurile de sustenabilitate | Da |
| Certificate de sustenabilitate | SCS Product Category Rule (PCR) |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 165 milimetri |
| Adâncime | 83 milimetri |
| Înălţime | 205 milimetri |
| Greutate | 253 g |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Ghid de iniţiere rapidă | Da |
| Cabluri incluse | Audio (3.5 mm) |
| Material burete pentru ureche | Imitație din piele |
| Cantitatea | 1 |
| Alte caracteristici | |
| Canale de ieșire audio | 2.0 canale |
- Garantie
- 24
- Utilizare recomandată
- Gaming
- Tipul de produs
- Căști
- Tehnologia de conectare
- Prin cablu
- Culoarea produsului
- Negru
- Tip de utilizare/purtare
- Bandă de fixare pe cap
- Cuplare la ureche
- Circumaurale
- Tip microfon
- Microfon tip boom
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi





