Descoperă categoriile noastre
Casti audio
Periferice si accesorii IT
Baterii Acumulatori & Incarcatoare
Baterii portabile
Camere WEB
Boxe
Mouse
Mouse PAD
Produse de curatare IT
Surse alimentare
Surse UPS
Tastaturi
Suporturi TV
Prize si prelungitoare
Hub USB
Cabluri video
Console & Jocuri
Suporturi Monitor
Suport PC
Suport Tableta
Kit mouse tastatura
Accesorii UPS-uri
Periferice Diverse
Baterii UPS
Casti cu micr. Trust GXT323W Carus "TR-24258" (include TV 0.8lei)
TR-24258
103,79 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Trust GXT 323W Carus, Prin cablu, Gaming, 20 - 20000 Hz, 354 g, Căști, Alb
Trust GXT 323W Carus. Tipul de produs: Căști. Tehnologia de conectare: Prin cablu. Utilizare recomandată: Gaming. Frecvenţa castilor: 20 - 20000 Hz. Lungime cablu: 1,2 m. Greutate: 354 g. Culoarea produsului: Alb
| Performanță | |
| Tipul de produs | Căști |
| Tip de utilizare/purtare | Bandă de fixare pe cap |
| Utilizare recomandată | Gaming |
| Tip de căști | Stereofonic |
| Culoarea produsului | Alb |
| Pliabil | Nu |
| Lungime cablu | 1,2 m |
| Cablu color | Negru |
| Cablu detaşabil | Nu |
| Produse compatibile | Nintendo Switch, Nintendo Switch Lite, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X |
| Conexiune | |
| Tehnologia de conectare | Prin cablu |
| Conector 3,5 mm | Da |
| Conector 6.35 mm | Nu |
| Bluetooth | Nu |
| Căşti | |
| Cuplare la ureche | Circumaurale |
| Sistem acustic | Închis |
| Frecvenţa castilor | 20 - 20000 Hz |
| Sensibilitatea Headphone | 32 dB |
| Tip magnet | Neodim |
| Difuzor | 5 cm |
| Anulare zgomot | Nu |
| THD, distorsiune armonică totală | 5% |
| Microfon | |
| Tip microfon | Microfon tip boom |
| Frecvenţa Microphone | 150 - 16000 Hz |
| Anulare zgomot microfon | Nu |
| Microfon silenţios | Da |
| Baterie | |
| Operat cu baterii | Nu |
| Cerinţe de sistem | |
| Sisteme de operare Windows suportate | Da |
| Sisteme de operare Mac suportate | Da |
| Sisteme mobile de operare suportate | Android, iOS |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 190 milimetri |
| Adâncime | 110 milimetri |
| Înălţime | 210 milimetri |
| Greutate | 354 g |
| Datele de ambalare | |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Cantitatea | 1 |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 85183000 |
- Garantie
- 24
- Utilizare recomandată
- Gaming
- Tipul de produs
- Căști
- Tehnologia de conectare
- Prin cablu
- Culoarea produsului
- Alb
- Tip de utilizare/purtare
- Bandă de fixare pe cap
- Cuplare la ureche
- Circumaurale
- Tip microfon
- Microfon tip boom
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi





