Descoperă categoriile noastre
Casti audio
Periferice si accesorii IT
Baterii Acumulatori & Incarcatoare
Baterii portabile
Camere WEB
Boxe
Mouse
Mouse PAD
Produse de curatare IT
Surse alimentare
Surse UPS
Tastaturi
Suporturi TV
Prize si prelungitoare
Hub USB
Cabluri video
Console & Jocuri
Suporturi Monitor
Suport PC
Suport Tableta
Kit mouse tastatura
Accesorii UPS-uri
Periferice Diverse
Baterii UPS
JABRA EVOLVE 65 SE/LINK380A MS STEREO "6599-833-309" (include TV 0.8lei)
Jabra
6599-833-309
888,74 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Jabra Evolve 65, Prin cablu & Wireless, Apeluri/Muzică, 20 - 20000 Hz, 310 g, Căști, Negru
| Tipul de produs | Căști |
| Tip de utilizare/purtare | Bandă de fixare pe cap |
| Utilizare recomandată | Apeluri/Muzică |
| Culoarea produsului | Negru |
| Tip de căști | Stereofonic |
| Taste de operare | Volum+, Volume - |
| Control volum | Buton |
| Comutator pornit / oprit | Da |
| Tehnologii protejarea auzului | Jabra PeakStop, Jabra Safetone G616 |
| Playback muzică | Da |
| Număr de dispozitive cuplate reținute | 8 |
| Număr de dispozitive conectate simultan (max) | 2 |
| Voce HD | Da |
| Auto-conectare | Da |
| Bandă susținere ajustabilă | Da |
| Material carcasă | Aluminiu |
| Tehnologia de conectare | Prin cablu & Wireless |
| Conectivitate USB | Da |
| Conector USB | Micro-USB |
| Bluetooth | Da |
| Profiluri Bluetooth | A2DP |
| Versiune Bluetooth | 4.0 |
| Microfon, Jack line-in | Da |
| Raza de acţiune a routerului wireless | 30 m |
| Cuplare la ureche | Supraaural |
| Putere maximă de intrare | 10 mW |
| Frecvenţa castilor | 20 - 20000 Hz |
| Sensibilitatea Headphone | 93,6 dB |
| Difuzor | 2,8 cm |
| Noise canceling | Da |
| Tip reducere zgomot | Pasiv |
| Tip microfon | Microfon tip boom |
| Frecvenţa Microphone | 100 - 10000 Hz |
| Sensibilitate microfon | -17 dB |
| Microfon tip de direcţie | Unidirecțional |
| Numarul de microfoane | 1 |
| Microphone noise-canceling | Da |
| Microfon silenţios | Da |
| Operat cu baterii | Da |
| Tip baterie | Baterie încorporată |
| Tehnologia bateriei | Litiu-Ion (Li-Ion) |
| Durată baterie (max) | 12 h |
| Performanţa bateriei | 500 mAh |
| Continuă timp de redare audio | 11 h |
| Baterie reîncărcabilă | Da |
| Timp de vorbire | 12 h |
| Indicator încărcare baterie | Da |
| Baterie timp de reîncărcare | 2 h |
| Tensiune baterie | 5 V |
| Sursă încărcare | USB |
| Timp de aşteptare | 360 h |
| Sisteme de operare Windows suportate | Da |
| Sisteme de operare Mac suportate | Da |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | -10 - 50 °C |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -5 - 45 °C |
| Lățime | 186 milimetri |
| Adâncime | 60,5 milimetri |
| Înălţime | 157 milimetri |
| Greutate | 310 g |
| Lăţime de ambalaj | 51 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 176 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 206 milimetri |
| Stand de încărcare | Nu |
| Cutie încărcare | Da |
| Tip stație de încărcare | Prin cablu |
| Ghid de iniţiere rapidă | Da |
| Receptor inclus | Da |
| Interfață receptor fără fir (wireless) | USB Tip-A |
| Carte de garanţie | Da |
| Fișă date de securitate | Da |
| Geantă de transport | Da |
| Cabluri incluse | USB |
| Săculeț pentru depozitare | Da |
| Material burete pentru ureche | Imitație piele |
| Material căști intraauriculare | Spumă |
| Pernuță banderolă pentru cap | Da |
| Comandă vocală | Da |
| Auto Putere Off | Da |
| Egalizator | Da |
| Procesare Digitală a Semnalului (DSP) | Da |
| Managementul apelurilor | Y |
- Garantie
- 24 LUNI
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi

