Descoperă categoriile noastre
Cartus cerneala Epson Black cap. mare 16XL T163140
C13T16314012
138,56 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Epson Pen and crossword Singlepack Black 16XL DURABrite Ultra Ink, Productivitate Înaltă (XL), Cerneală pe bază de pigment, 12,9 ml, 500 pagini, 1 buc.
Epson Pen and crossword Singlepack Black 16XL DURABrite Ultra Ink. Tipul de cartuş de cerneală: Productivitate Înaltă (XL), Tip cerneală neagră: Cerneală pe bază de pigment, Volum cerneală neagră: 12,9 ml, Cantitate per ambalaj: 1 buc., Randament pagini în cerneală neagră: 500 pagini
| Caracteristici | |
| Tipul | Original |
| Tip cerneală neagră | Cerneală pe bază de pigment |
| Culori de imprimare | Negru |
| Tehnologia tipăririi | Imprimare cu jet de cerneală |
| Compatibilitate de marca | Epson |
| Compatibilitate | - WorkForce WF-2760DWF - WorkForce WF-2750DWF - WorkForce WF-2660DWF - WorkForce WF-2650DWF - WorkForce WF-2630WF - WorkForce WF-2540WF - WorkForce WF-2530WF - WorkForce WF-2520NF - WorkForce WF-2510WF - WorkForce WF-2010W |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |
| Cantitate cartușe cerneală neagră | 1 |
| Volum cerneală neagră | 12,9 ml |
| Randament pagini în cerneală neagră | 500 pagini |
| Tip cerneală | Cerneală pe bază de pigment |
| Cod OEM | C13T16314012 |
| Ţara de origine | Marea Britanie |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lăţime de ambalaj | 102 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 26 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 145 milimetri |
| Greutatea pachetului | 48 g |
| Tip ambalaj | Ambalaj blister |
| Detalii tehnice | |
| Ambalaj GTIN (EAN/UPC) | 8715946627465 |
| Date logistice | |
| Lățime brută palet | 80 cm |
| Lungime brută palet | 120 cm |
| Înălțime brută palet | 60 cm |
| Produse per palet | 3400 buc. |
| Lățime cutie ambalaj (exterior) | 102 milimetri |
| Lungime cutie ambalaj (exterior) | 260 milimetri |
| Greutate cutie ambalaj (exterior) | 146 milimetri |
| Produse per cutie ambalaj (exterior) | 10 buc. |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84439990 |
| Produse per palet (UK) | 3400 buc. |
| Produse per strat palet | 340 buc. |
| Produse per strat palet (UK) | 340 buc. |
| Cantitatea minimă de comandă | 10 buc. |
- Culoare
- Black
- Culori de imprimare
- Negru
- Compatibilitate de marca
- Epson
- Cantitate per ambalaj
- 1 buc.
- Tipul
- Original
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi

