Descoperă categoriile noastre
Cartus cerneala Epson Yellow 18 T180440
C13T18044012
65,95 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Epson Daisy Seria Claria Home Ink, Productivitate Standard, Cerneală pe bază de pigment, 3,3 ml, 180 pagini, 1 buc.
Epson Daisy Seria Claria Home Ink. Tipul de cartuş de cerneală: Productivitate Standard, Tip culoare cerneală: Cerneală pe bază de pigment, Randament pagini în cerneală color: 180 pagini, Volum cerneală color: 3,3 ml, Cantitate per ambalaj: 1 buc.
| Caracteristici | |
| Tipul | Original |
| Tip culoare cerneală | Cerneală pe bază de pigment |
| Culori de imprimare | Galben |
| Tehnologia tipăririi | Imprimare cu jet de cerneală |
| Compatibilitate de marca | Epson |
| Compatibilitate | - Expression Home XP-425 - Expression Home XP-422 - Expression Home XP-415 - Expression Home XP-412 - Expression Home XP-325 - Expression Home XP-322 - Expression Home XP-315 - Expression Home XP-312 - Expression Home XP-225 - Expression Home XP-215 - Epson Expression Home XP-405WH - Epson Expression Home XP-405 - Epson Expression Home XP-402 - Epson Expression Home XP-305 - Epson Expression Home XP-302 - Epson Expression Home XP-30 - Epson Expression Home XP-205 - Epson Expression Home XP-202 - Epson Expression Home XP-102 |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |
| Număr cartușe cerneală colorată | 1 |
| Volum cerneală color | 3,3 ml |
| Randament pagini în cerneală color | 180 pagini |
| Tip cerneală | Cerneală pe bază de pigment |
| Cod OEM | C13T18044012 |
| Ţara de origine | Marea Britanie |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lăţime de ambalaj | 102 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 26 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 145 milimetri |
| Greutatea pachetului | 39 g |
| Tip ambalaj | Ambalaj blister |
| Detalii tehnice | |
| Ambalaj GTIN (EAN/UPC) | 8715946627328 |
| Date logistice | |
| Lățime brută palet | 80 cm |
| Lungime brută palet | 120 cm |
| Înălțime brută palet | 60 cm |
| Produse per palet | 3400 buc. |
| Lățime cutie ambalaj (exterior) | 102 milimetri |
| Lungime cutie ambalaj (exterior) | 260 milimetri |
| Greutate cutie ambalaj (exterior) | 146 milimetri |
| Produse per cutie ambalaj (exterior) | 10 buc. |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84439990 |
| Produse per palet (UK) | 3400 buc. |
| Produse per strat palet | 340 buc. |
| Produse per strat palet (UK) | 340 buc. |
| Cantitatea minimă de comandă | 10 buc. |
- Culoare
- Yellow
- Culori de imprimare
- Galben
- Compatibilitate de marca
- Epson
- Cantitate per ambalaj
- 1 buc.
- Tipul
- Original
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi

