Descoperă categoriile noastre
CARCASA DEEPCOOL MATREXX 50 ADD-RGB 4F, Middle Tower E-ATX, fara sursa, sticla securizata, 4 x fan, USB 2.0 x 2, USB 3.0 x 1, Ja
DP-ATX-MATREXX50-AR-4F-NE
412,08 lei
Stoc depozit
Termen de livrare: 3-4 zile
DeepCool Matrexx 50 ADD-RGB 4F, Midi Tower, PC-ul, Negru, ATX, EATX, micro-ATX, Mini-ITX, Material ABS sintetic, SPCC, Sticlă securizată, Gaming
DeepCool Matrexx 50 ADD-RGB 4F. Factorul de formă: Midi Tower, Tipul: PC-ul, Culoarea produsului: Negru. Locație sursă de curent: La bază, Factori de formă alimentare electrică acceptați: ATX, PS2. Ventilatoare frontale instalate: 3x 120 mm, Diametru ventilatoare frontale suportate: 120,140 milimetri, Ventilatoare posterioare instalate: 1x 120 mm. Capacitate hard-discuri suportate: 2.5,3.5". Lățime: 210 milimetri, Adâncime: 442 milimetri, Înălţime: 479 milimetri
| Design | |
| Factorul de formă | Midi Tower |
| Tipul | PC-ul |
| Material | Material ABS sintetic, SPCC, Sticlă securizată |
| Culoarea produsului | Negru |
| Sprijin pentru formularul de placa de baza factorilor | ATX, EATX, micro-ATX, Mini-ITX |
| Număr de bay-uri de 3.5" | 2 |
| Număr de bay-uri de 2.5" | 4 |
| Număr de sloturi de expansiune | 7 |
| Fereastră laterală | Da |
| Recomandat pentru | Gaming |
| Iluminat | Da |
| Culoare iluminare | Multi |
| Locație iluminare | Fata |
| Panou(ri) sticlă securizată | Da |
| Filtru anti-praf | Da |
| O mai bună gestionare cablu | Da |
| Buton control RGB | Da |
| Înălțime maximă CPU cooler | 16 cm |
| Lungime maximă placă grafică | 37 cm |
| Sursă alimentare | |
| Sursă de curent inclusă | Nu |
| Locație sursă de curent | La bază |
| Factori de formă alimentare electrică acceptați | ATX, PS2 |
| Conexiune | |
| Număr porturi USB 2.0 | 2 |
| Cantitate porturi USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Tip-A | 1 |
| Intrare audio | Da |
| Ieşire audio | Da |
| Răcire | |
| Ventilatoare frontale instalate | 3x 120 mm |
| Număr maxim de ventilatoare frontale | 3 |
| Diametru ventilatoare frontale suportate | 120,140 milimetri |
| Ventilatoare posterioare instalate | 1x 120 mm |
| Număr maxim de ventilatoare posterioare | 1 |
| Diametru ventilatoare posterioare suportate | 120 milimetri |
| Număr maxim de ventilatoare superioare | 2 |
| Diametru ventilatoare superioare suportate | 120,140 milimetri |
| Capacitate de răcire cu lichid | Da |
| Front radiator sizes supported | 120,140,200,280,360 milimetri |
| Rear radiator sizes supported | 120 milimetri |
| Top radiator sizes supported | 120,140,240 milimetri |
| Medii de stocare | |
| Capacitate hard-discuri suportate | 2.5,3.5" |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 210 milimetri |
| Adâncime | 442 milimetri |
| Înălţime | 479 milimetri |
| Greutate | 7,4 kilograme |
| Datele de ambalare | |
| Lăţime de ambalaj | 275 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 510 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 515 milimetri |
| Greutatea pachetului | 8,5 kilograme |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84733080 |
- Număr porturi USB 2.0
- 2
- Cantitate porturi USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Tip-A
- 1
- Factorul de formă
- Midi Tower
- Tipul
- PC-ul
- Culoarea produsului
- Negru
- Număr de bay-uri de 3.5"
- 2
- Sprijin pentru formularul de placa de baza factorilor
- ATX, EATX, micro-ATX, Mini-ITX
- Capacitate hard-discuri suportate
- 2.5,3.5"
- Sursă de curent inclusă
- Nu
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi









