Descoperă categoriile noastre
Cafetiera Philips Daily Collection HD7462/20, Sistem Anti-picurare, Sistem Aroma twister, Vas de sticla, 1000W, 1.2 l, Negru
HD7462/20
335,57 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Philips Daily Collection Cafetieră neagră metalică, cu vas de sticlă, Cafetieră, 1,2 L, Cafea măcinată, 1000 W, Negru, Din oţel inoxidabil
Philips Daily Collection Cafetieră neagră metalică, cu vas de sticlă. Tipul de produs: Cafetieră, Tip de aparat de cafea: Semi-auto, Capacitate rezervor de apă: 1,2 L, Tip de cafea utilizat: Cafea măcinată, Rezervor pentru cafea fiartă: Carafă, Capacitate în cupe: 15 cești. Putere: 1000 W. Culoarea produsului: Negru, Din oţel inoxidabil
| Performanță | |
| Amplasare aparat | Pe blat |
| Tipul de produs | Cafetieră |
| Capacitate rezervor de apă | 1,2 L |
| Tip de aparat de cafea | Semi-auto |
| Tip de cafea utilizat | Cafea măcinată |
| Rezervor pentru cafea fiartă | Carafă |
| Capacitate în cupe | 15 cești |
| Râșniță încorporată | Nu |
| Funcţia anti-picurare | Da |
| Maşine de apă-piese de rezerva | Da |
| Ţara de origine | China |
| Programe și funcții preparare hrană | |
| Preparare cafea | Da |
| Ergonomice | |
| Culoarea produsului | Negru, Din oţel inoxidabil |
| Material carcasă | Din material plastic |
| Tipul de control | Butoane |
| Ecran încorporat | Nu |
| Indicator de nivel de apă | Da |
| Lungime cablu | 0,85 m |
| Iluminate pornit / oprit | Da |
| Material rezervor pentru cafea fiartă | De sticlă |
| Managementul energiei | |
| Putere | 1000 W |
| Tensiune AC intrare | 220–240 |
| Frecvență de intrare AC | 50-60 Hz |
| Consum de energie (max) | 1000 W |
| Auto Putere Off | Da |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 240 milimetri |
| Adâncime | 210 milimetri |
| Înălţime | 330 milimetri |
| Greutate | 1,42 kilograme |
| Datele de ambalare | |
| Greutatea pachetului | 1,96 g |
| Alte caracteristici | |
| Material rezervor apă | Din material plastic |
| Timp de Brewing | 10 minute |
- Garantie
- 24
- Putere
- 1000 W
- Ecran încorporat
- Nu
- Tipul de control
- Butoane
- Tipul de produs
- Cafetieră
- Culoarea produsului
- Negru, Din oţel inoxidabil
- Amplasare aparat
- Pe blat
- Capacitate rezervor de apă
- 1,2 L
- Tip de cafea utilizat
- Cafea măcinată
- Tip de aparat de cafea
- Semi-auto
- Rezervor pentru cafea fiartă
- Carafă
- Râșniță încorporată
- Nu
- Capacitate în cupe
- 15 cești
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi