Descoperă categoriile noastre
Accesorii UPS-uri
Periferice si accesorii IT
Baterii Acumulatori & Incarcatoare
Baterii portabile
Camere WEB
Boxe
Mouse
Mouse PAD
Produse de curatare IT
Surse alimentare
Surse UPS
Tastaturi
Suporturi TV
Prize si prelungitoare
Hub USB
Cabluri video
Console & Jocuri
Suporturi Monitor
Suport PC
Suport Tableta
Kit mouse tastatura
Periferice Diverse
Baterii UPS
Casti audio
Acumulator APC pentru BVX1600, Negru
APCRBC176
294,56 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
APC APCRBC176, Acid sulfuric şi plăci de plumb (VRLA), 24 V, 1 buc., Negru, 9 Ah, 7000 mAh
APC APCRBC176. Tehnologia bateriei: Acid sulfuric şi plăci de plumb (VRLA), Tensiune baterie: 24 V, Număr de baterii incluse: 1 buc.. Greutate: 4,3 kilograme, Lățime: 99 milimetri, Înălţime: 151 milimetri. Lăţime de ambalaj: 395 milimetri, Înălţime de ambalaj: 195 milimetri, Adâncimea de ambalaj: 495 milimetri
| Caracteristici | |
| Culoarea produsului | Negru |
| Tehnologia bateriei | Acid sulfuric şi plăci de plumb (VRLA) |
| Tensiune baterie | 24 V |
| Capacitate baterie | 9 Ah |
| Performanţa bateriei | 7000 mAh |
| Număr de baterii incluse | 1 buc. |
| Fără metale grele | Hg (mercur ) |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Greutate | 4,3 kilograme |
| Lățime | 99 milimetri |
| Înălţime | 151 milimetri |
| Adâncime | 132 milimetri |
| Datele de ambalare | |
| Lăţime de ambalaj | 395 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 195 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 495 milimetri |
| Greutate pachet | 18,9 kilograme |
| Conditii de mediu | |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 - 40 °C |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 0 - 85% |
| Altitudinea de operare | 0 - 3048 m |
- Garantie
- 24
- Tensiune baterie
- 24 V
- Număr de baterii incluse
- 1 buc.
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi




