Descoperă categoriile noastre
Accesorii Laptop
Laptop, Tablete & Telefoane
Laptopuri
Tablete
Genti pentru laptop
Hard disk-uri laptop
Memorii RAM laptop
Incarcatoare laptop
Card reader
Smartwhatch-uri
Tablete grafice
Telefoane mobile
Accesorii Telefoane
Telefoane digitale, analogice
Standuri Notebook
Docking Station
Accesorii Tablete
Cabluri Smartphone
Targus Ghiozdan Intellect 15.6", poliester, capacitate 16L,
TBB565GL
85,34 lei
Stoc depozit
Termen de livrare: 4 zile
Targus TBB565GL, Rucsac, 39,6 cm (15.6"), 450 g
Targus TBB565GL. Tip de carcasă: Rucsac, Mărime maximă ecran: 39,6 cm (15.6"), Număr compartimente: 1, Număr de buzunare frontale: 2, Carrying handle. Greutate: 450 g. Colorație suprafață: Monocrom
| Caracteristici | |
| Colorație suprafață | Monocrom |
| Mărime maximă ecran | 39,6 cm (15.6") |
| Tip de carcasă | Rucsac |
| Material | Poliester |
| Culoare dominantă produs | Negru, Gri |
| Compatibilitate de marca | Orice marca |
| Număr compartimente | 1 |
| Buzunar frontal | Da |
| Număr de buzunare frontale | 2 |
| Carrying handle | Da |
| Curea umăr detașabilă | Da |
| Cantitatea | 1 |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 120 milimetri |
| Adâncime | 310 milimetri |
| Înălţime | 425 milimetri |
| Greutate | 450 g |
| Volumul | 16 L |
| Lăţime de ambalaj | 60 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 300 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 440 milimetri |
| Greutatea pachetului | 490 g |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84733080 |
| Lățime cutie ambalaj (exterior) | 245 milimetri |
| Lungime cutie ambalaj (exterior) | 340 milimetri |
| Greutate cutie ambalaj (exterior) | 470 milimetri |
| Greutate netă cutie ambalaj (exterior) | 3,22 kilograme |
| Produse per cutie ambalaj (exterior) | 5 buc. |
- Material
- Poliester
- Garantie
- 24
999 - Compatibilitate de marca
- Orice marca
- Mărime maximă ecran
- 39,6 cm (15.6")
- Tip de carcasă
- Rucsac
- Culoare dominantă produs
- Negru, Gri
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi







