Descoperă categoriile noastre
Multif. laser A4 mono fax HP LaserJet M428fdn W1A29A
W1A29A
2.863,57 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
HP LaserJet Pro M428fdn, Cu laser, Imprimare mono, 1200 x 1200 DPI, Copiere mono, A4, Gri, Alb
Accesorii și rezerve compatibile
HP LaserJet Pro M428fdn. Tehnologia tipăririi: Cu laser, Imprimare: Imprimare mono, Rezoluţia maximă: 1200 x 1200 DPI. Copiere: Copiere mono, Rezoluţie maximă de copiere: 600 x 600 DPI. Scanare: Scanare color, Rezoluţia optică de scanare: 1200 x 1200 DPI. Trimitere faxuri: Trimitere fax mono. Dimensiune maximă hârtie seria-A ISO: A4. Culoarea produsului: Gri, Alb
| Viteza imprimării | |
| Tehnologia tipăririi | Cu laser |
| Imprimare | Imprimare mono |
| Imprimarea duplex | Da |
| Moduri de imprimare față-verso | Auto |
| Rezoluţia maximă | 1200 x 1200 DPI |
| Rezoluție imprimare pe negru | 1200 x 1200 DPI |
| Viteza de tipărire (negru, calitate normală, A4/US Letter) | 38 ppm |
| Timpul până la prima pagina (negru, normal) | 6,3 s |
| Copiere | |
| Copiere | Copiere mono |
| Copiere duplex | Da |
| Rezoluţie maximă de copiere | 600 x 600 DPI |
| Viteza de copiere(calitate normală, negru, A4) | 38 cpm |
| Timp până la prima copie (negru, normal) | 7,2 s |
| Scanare | |
| Scanare | Scanare color |
| Duplex de scanare | Da |
| Rezoluţia optică de scanare | 1200 x 1200 DPI |
| Rezoluţia maximă de scanare | 1200 x 1200 DPI |
| Suprafață maximă scanare | 216 x 356 milimetri |
| Tip scanner | Scaner Flatbed & ADF |
| Tehnologie de scanare | CIS |
| Scanează către | E-mail, PC-ul, USB |
| Viteză scanare (negru) | 29 ppm |
| Formatele de imagine suportate | JPG,TIFF |
| Formate de documente suportate | |
| Fax | |
| Trimitere faxuri | Trimitere fax mono |
| Rezoluție fax (negru) | 300 x 300 DPI |
| Viteză transmitere fax | 3 secunde/pagini |
| Viteză modem | 33,6 Kbit/s |
| Memorie fax | 400 pagini |
| Reapelare automată | Da |
| Apelare rapidă fax (maxim de numere) | 120 |
| Expediere programată fax | Da |
| Caracteristici | |
| Ciclu de funcţionare (maxim) | 80000 pagini pe luna |
| Expeditor digital | Da |
| Număr cartușe de tipărire | 1 |
| Limbi pagină descriere | PCL 5c,PCL 6,PDF,PWG,URF |
| Ţara de origine | China |
| Segment HP | Afaceri mici medii |
| Capacitate de intrare & de ieșire | |
| Capacitate totală intrare | 900 foi |
| Capacitate maximă de alimentare | 900 foi |
| Manipularea hârtiei | |
| Dimensiune maximă hârtie seria-A ISO | A4 |
| Formate ISO serie-A (A0...A9) | A4,A5,A6 |
| Conexiune | |
| Interfețe standard | USB |
| Port USB | Da |
| Reţea | |
| Wi-Fi | Nu |
| Ethernet LAN | Da |
| Viteză transfer de date Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Tehnologii mobile de imprimare | Apple AirPrint,Google Cloud Print,HP ePrint,Mopria Print Service |
| Performanță | |
| Memorie internă | 512 Mega bites |
| Maximum de memorie internă | 512 Mega bites |
| Cititor card integrat | Nu |
| Frecvență procesor | 1200 MHz |
| Design | |
| Culoarea produsului | Gri, Alb |
| Poziționare pe piață | Acasă & birou |
| Ecran încorporat | Da |
| Diagonala afișajului | 6,86 cm (2.7") |
| Managementul energiei | |
| Consum energie (operare medie) | 510 W |
| Frecvență de intrare AC | 50 - 60 Hz |
| Cerinţe de sistem | |
| Sisteme de operare Windows suportate | Da |
| Sisteme de operare Mac suportate | Da |
| Sustenabilitate | |
| Certificate de sustenabilitate | EPEAT Silver, ENERGY STAR |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 420 milimetri |
| Adâncime | 390 milimetri |
| Înălţime | 323 milimetri |
| Greutate | 12,6 kilograme |
| Datele de ambalare | |
| Lăţime de ambalaj | 497 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 398 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 490 milimetri |
| Greutatea pachetului | 15,5 kilograme |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Cartuș(e) inclus(e) | Da |
| Date logistice | |
| Greutate brută palet | 487,7 kilograme |
- Dimensiune
- A4
- Copiere
- Copiere mono
- Imprimare
- Imprimare mono
- Scanare
- Scanare color
- Greutate
- 12,6 kilograme
- Viteza modem
- 33,6 Kbit/s
- Memorie fax
- 400 pagini
- Garantie
- 12
12 luni - Tehnologia tipăririi
- Cu laser
- Imprimarea duplex
- Da
- Rezoluţia maximă
- 1200 x 1200 DPI
- Viteza de tipărire (negru, calitate normală, A4/US Letter)
- 38 ppm
- Moduri de imprimare față-verso
- Auto
- Rezoluție imprimare pe negru
- 1200 x 1200 DPI
- Timpul până la prima pagina (negru, normal)
- 6,3 s
- Ciclu de funcţionare (maxim)
- 80000 pagini pe luna
- Număr cartușe de tipărire
- 1
- Limbi pagină descriere
- PCL 5c,PCL 6,PDF,PWG,URF
- Ţara de origine
- China
- Segment HP
- Afaceri mici medii
- Capacitate totală intrare
- 900 foi
- Capacitate maximă de alimentare
- 900 foi
- Dimensiune maximă hârtie seria-A ISO
- A4
- Formate ISO serie-A (A0...A9)
- A4,A5,A6
- Port USB
- Da
- Wi-Fi
- Nu
- Ethernet LAN
- Da
- Tehnologia cablării
- 10/100/1000Base-T(X)
- Viteză transfer de date Ethernet LAN
- 10,100,1000 Mbit/s
- Tehnologii mobile de imprimare
- Maximum de memorie internă
- 512 Mega bites
- Poziționare pe piață
- Acasă & birou
- Ecran încorporat
- Da
- Frecvență de intrare AC
- 50 - 60 Hz
- Sisteme de operare Windows suportate
- Da
- Sisteme de operare Mac suportate
- Da
- Certificate de sustenabilitate
- EPEAT Silver, ENERGY STAR
- Lățime
- 420 milimetri
- Adâncime
- 390 milimetri
- Înălţime
- 323 milimetri
- Lăţime de ambalaj
- 497 milimetri
- Adâncimea de ambalaj
- 398 milimetri
- Înălţime de ambalaj
- 490 milimetri
- Greutatea pachetului
- 15,5 kilograme
- Cartuș(e) inclus(e)
- Da
- Diagonala afișajului
- 6,86 cm (2.7")
- Frecvență procesor
- 1200 MHz
- Memorie internă
- 512 Mega bites
- Cititor card integrat
- Nu
- Greutate brută palet
- 487,7 kilograme
- Copiere duplex
- Da
- Rezoluţie maximă de copiere
- 600 x 600 DPI
- Timp până la prima copie (negru, normal)
- 7,2 s
- Duplex de scanare
- Da
- Tip scanner
- Scaner Flatbed & ADF
- Suprafață maximă scanare
- 216 x 356 milimetri
- Formatele de imagine suportate
- JPG,TIFF
- Formate de documente suportate
- Trimitere faxuri
- Trimitere fax mono
- Expeditor digital
- Da
- Consum energie (operare medie)
- 510 W
- Viteza de copiere(calitate normală, negru, A4)
- 38 cpm
- Rezoluţia optică de scanare
- 1200 x 1200 DPI
- Interfețe standard
- USB
- Tehnologie de scanare
- CIS
- Scanează către
- E-mail, PC-ul, USB
- Viteză de scanare (color)
- 21 ppm
- Viteză scanare (negru)
- 29 ppm
- Viteză transmitere fax
- 3 secunde/pagini
- Apelare rapidă fax (maxim de numere)
- 120
- Expediere programată fax
- Da
- Rezoluţia maximă de scanare
- 1200 x 1200 DPI
- Reapelare automată
- Da
- Rezoluție fax (negru)
- 300 x 300 DPI
- Difuzare a programelor de fax
- 119 locatii
Accesorii și rezerve compatibile
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi






